Back To Top

Sukces kampanii wyborczych – Aleksandra Gajewska i Piotr Grzymowicz

Rok 2018 z pewnością możemy zaliczy do przełomowych i na pewno udanych. Niewątpliwie jednym z wielkich sukcesów klientów 4 Media Creations w ostatnim czasie było zwycięstwo w wyborach samorządowych.

Aleksandra Gajewska i Piotr Grzymowicz

Aleksandra Gajewska była jedną z najaktywniejszych osób podczas kampanii – własną prowadziła pod hasłem „Jasne, że tak”, dodatkowo pełniła rolę rzeczniczki Rafała Trzaskowskiego. Uzyskała ponad 32 tysiące głosów w wyborach do Rady Miasta Stołecznego Warszawy (więcej niż niektórzy kandydaci na prezydenta stolicy). Zasadniczo jest to rekordowy wynik, największy w historii. Tym bardziej jest nam miło, że mieliśmy swój udział i wkład w jej sukces. Co więcej Piotr Grzymowicz w II turze wyborów samorządowych pokonał swojego kontrkandydata, zdobywając ponad 50% głosów. Oznacza to, że niezmiennie cieszy się on zaufaniem mieszkańców Olsztyna, dzięki czemu po raz kolejny obejmie funkcję prezydenta miasta, którą pełni od 2009 roku. Zaangażowanie 4 Media Creations było bardzo ważne, nie tylko jako agencji, ale przede wszystkim jako zespołu kobiet. Kandydatura rywala – nieprawomocnym wyrokiem skazanego za gwałt i molestowanie seksualne, nie była dla nas obojętna. Dlatego zwycięstwo naszego klienta jest dla 4MC szczególnie istotne. Przy okazji zachęcamy do zajrzenia w nasze portfolio na stronie, gdzie można odnaleźć pełne efekty pracy.

Praca 4Media Creations

Naszymi działaniami wspieramy prowadzenie kampanii wyborczych poprzez skuteczne planowanie i realizację różnych elementów. Opracowujemy pomysł na reklamę polityczną, tworzymy sesje fotograficzne, kreacje kampanii na billboardach, ulotkach, plakatach, innych materiałach wyborczych poprzez różne formy komunikacji: mass media, reklama ATL i BTL, spoty wyborcze, działania w mediach społecznościowych. Ponadto staramy się skupić na podkreśleniu osobowości i kompetencji osoby oraz stworzeniu wiarygodnego wizerunku dającego odbiorcom przejrzysty komunikat. Z dbałością o czytelność i atrakcyjność, pomagamy wypromować kandydata, jak również jego treść przekazu tak, by jak najlepiej przyciągała uwagę wyborców. Ogólnie rzecz biorąc wiemy, że stanowią wizytówkę o wielkiej sile oddziaływania.

Praca nad takimi projektami bywa dla nas priorytetem. Do każdego z nich podchodzimy z najwyższą starannością, kreatywnością i czynnym udziałem. Jest bardzo pracochłonna, lecz pełne zaangażowanie to nie tylko czas, ciężka praca, ale to również włożone serce i wiara w zwycięstwo klienta. Każdy z nas daje z siebie to, co najlepsze, a efekty uwidaczniają się w dotychczasowych dokonaniach. Tworzymy profesjonalny zespół, którego oddanie zdecydowanie przekłada się na najwyższą jakość usług i wpływa na sukces naszych klientów. Niewątpliwie można go odnieść dzięki konsekwentnemu i cierpliwemu dążeniu do celu popartym wiedzą oraz doświadczeniem. Jak widać warto – dla takich chwil pracujemy.

 

Największym sukcesem naszego zespołu są sukcesy naszych klientów.

Wierzymy, że czeka nas dobra przyszłość. Serdecznie gratulujemy!

 

Tekst: Urszula Zduńczyk

Post a Comment