Back To Top

Dziękujemy za zaufanieza współpracę

Opinie klientów

„4Media Creations tworzą ludzie, u których widać pasję i zaangażowanie w to, co robią. Można na nich polegać – praktycznie prowadzą klienta za rękę, od momentu planowania sesji, przez jej realizację, aż po finalne dostarczenie efektu. Otwarci na rozmowę, chętnie doradzają najlepsze rozwiązania. Praca z 4Media Creations to przyjemność, mamy za sobą 2 wspólne realizacje i na pewno zdecydujemy się na kolejne. Szczerze polecam.”

 

Alicja Wysocka – Świtała / Clue PR

„Komunikacja z 4Media Creations to czysta przyjemność. “4” w nazwie symbolizuje Solidność, Efektywność, Kreatywność i Styl. Współpraca z ekipą 4Media Creations zaowocowała świetnym nowym folderem promocyjnym Warszawy. Dziękuję za Wasze nieszablonowe pomysły, solidność i terminowość.”

 

Paweł Moras / dyrektor Stołecznego Biura Turystyki

„Jeśli ktoś potrzebuje doskonałych zdjęć, ciekawego pomysłu na oprawę graficzną i pomocy w opracowaniu działań wizerunkowych to dobrze trafił. Od wielu lat współpracuje ze studiem Pani Anny Powierży. Otwartość na nieszablonowe podejście, elastyczność, niezwykła wyobraźni artystyczna i kreatywność studia 4MC pozwoliły mi na przygotowanie i przeprowadzenie z sukcesem wielu kampanii wizerunkowych. Polecałem i będę polecał. Warto współpracować z 4MC! Dla mnie to gwarancja doskonałego efektu.”

 

Radosław Ciszewski / Doradca ds. Public Affairs,
autorkilkudziesięciu kampanii politycznych,
społecznych i wizerunkowych

„4Media Creations to nie tylko zawodowcy, ale również ludzie znający doskonale potrzeby swoich klientów i umiejący im sprostać. Nigdy wcześniej nie uczestniczyłem w sesji zdjęciowej przy tak przyjaznej atmosferze, a efekty pracy były lepsze niż oczekiwałem. Stworzony logotyp i szata graficzna dla mojej marki były zrobione raz, bez żadnych poprawek i od razu sprostały moim oczekiwaniom. Gorąco polecam wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług.”

 

Bartosz Gembski / Zanimowani